נעים להכיר

הגעתי לעולם הרפואה המשלימה לאחר מסע אישי שבו חיפשתי מענה לתופעות פיזיות ורגשיות שחוויתי. לגמרי במקרה הגעתי ללמודים שפתחו לי צוהר לעולם קסום של רפואה וידע שימושי ופרקטי לחיי היומיום והובילו לשינוי משמעותי בחיי.

אני רפלקסולוגית מומחית, ארומתרפיסטית, מעסה הוליסטית – בוגרת מכללת רידמן, יועצת תזונה ואורח חיים בריא בוגרת מכללת תלתן. את המרכז לטיפול בסטרס הקמתי מתוך רצון ותשוקה לעזור לאנשים להגיע לשינוי בריאותי ולרווחה נפשית ורגשית בחייהם.

חרטתי על דגלי לסייע למטופלי לשלוט ולמזער את הסימפטומים הנלווים לתופעת הסטרס בחייהם הן במישור הפיזיולוגי, רגשי, והורמונלי, בכך שאאפשר להם לשפר את איכות חייהם מעמדה של הכרות קשובה לגופם, יכולת לטפל באופן עצמי בתופעת הסטרס, תודות לכלים ותרגילים ישימים אותם ירכשו במהלך הטיפול בקליניקה בתהליך ממוקד, בסביבה טיפולית שלווה, תומכת, המאפשרת הקלה, החלמה ממקום שלם, שליו ומודע לחיבור שבין הגוף לנפש להשגת שינוי.

מטרת הטיפול: להטמיע דרך חיים מאוזנת רגשית ופיזיולוגית, תולדה של ידע, וזרימה בחיים. ללמוד לחיות עם הסטרס בשלום ולהגן על הגוף מפני פגיעות בגוף שעלולות לקרות כתוצאה מסטרס.

עבורי כל לקוח הוא עולם ומלואומודע ושותף מלא לדרך הטיפול ולהובלת השינוי בחייו, בתהליך מקצועי מובנה וברור. אני רוצה להשפיע בחיי על היכולת של מטופליי ליצור חיים איכותיים, בריאים וטובים יותר עבור עצמם ובני משפחתם.

אני כאן כדי להקשיב  ולעזור לכם לצאת ממעגל הסטרס, להגיע לאיזון פיזי ולסייע בידכם להבריא בגוף ובנפש, בתהליך ייחודי הכולל שילוב שיטות ועולמות תוכן שיאפשר לכם להגיע להגשמה ושחרור מכאבים ותחלואים.

מלי אבן שושן: 052-9455828

הערוץ הרשמי שלי ביוטיוב >>